mapa uložna 4ringa-fi30 mm a4 pp crystal maxi exacompta 51342e prozirna
Artikal :
Šifra artikla:
Jedinica mjere:
KOM
Opis:
MAPA ULOŽNA
Specifikacija:
format: A4; dimenzija: 268x320 mm; 4 ringa; ring fi: 30 mm; hrbat: 40 mm; debljina: 0,7 mm; PP